forum-nordic-walking
pomysl-na-majowke-dla-twoich-pracownikow
domki-turystyczne-katy-rybackie.

domki turystyczne Kąty Rybackie.

Domki turystyczne (Kąty Rybackie) oraz pole namiotowe kąty rybackie to oferta dla osób, które chcą spędzić cudowny wypoczynek nad polskim morzem. To miejscowość atrakcyjna turystycznie, wypoczynkowo, a także rekreacyjnie. Domki turystyczne (Kąty Rybackie) dostosowane zostały do potrzeb lokatorów....

+Więcej

Www.cecib.edu.pl

Szkolenia BHP można przeprowadzać przez internet

Autor: Doda 2011-09-09 15:36:06

Przepisy Bezpieczeństwa i Higieny Pracy powinny być podstawą działalności każdej firmy. Są dwa sposoby na zapewnienie pełnego ich przestrzegania przez pracowników danej firmy. Duże firmy mogą sobie pozwolić na stworzenie osobnego etatu dla osoby, która będzie zajmowała się sprawami takimi jak szkolenia BHP, doradztwo prawo pracy oraz innymi związanymi z kadrą pracowniczą.

Mniejsze przedsiębiorstwa nie mogą pozwolić sobie na tak duży wydatek. W takim przypadku szkolenia BHP są zlecane specjalistycznym firmom zewnętrznym. Firmy takie obejmują swoją działalnością całość obsługi prawnej pracowników obsługiwanej firmy.

Zapewniają one pełne doradztwo. Prawo pracy jest bowiem bardzo skomplikowane i wymaga często wyjaśnienie przez specjalistę. Oprócz taki porad omawiane firmy przeprowadzają również szkolenia BHP.

Wiodącą obecnie metodą przeprowadzania szkoleń są szkolenia e-learning. Ta nowoczesna metoda pozawala na dokładniejsze przekazywanie wiedzy. Szkolenia e-learning polegają bowiem na przekazywaniu wiedzy poprzez kurs przeprowadzany za pośrednictwem internetu.

Takie szkolenie może zawierać filmy szkoleniowe, teksty oraz nagrania audio. Szkolenie e-learning podzielone jest również na odpowiedniej wielkości sekcje, po których następuje test sprawdzający wiedzę z danego zakresu materiału. Pozwala to na efektywne poszerzanie swojej wiedzy oraz uzupełnianie jej braków.

Szkolenia e-learning wykorzystywane są w wielu dziedzinach: BHP, doradztwo, prawo pracy, prawa pracownika - we wszystkich tych przypadkach pomocne mogą być szkolenia przez internet.

Tagi: www.cecib.edu.pl, ,

Podobał Ci się ten artykuł? Oceń na TAK lub NIE.    Głosuj na tak   5   Głosuj na nie

Ststystyki wyświetleń:

Poleć nas na: Facebook Gadu - Gadu Dodaj do śledzika wykop twitter Google